Sivas Su Sondajı - Sivas İç Anadolu Sondaj Logo
logo-mark-1

HAKKIMIZDA

Sivas İç Anadolu Sondaj ve Mühendislik

 

Müşteri memnuniyeti ilkesi temel olmak kaydıyla su sondaj ve zemin etüt projelerinizde; sizlere en doğru, kalıcı çözümler üreterek projelendiriyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

 

Sivas Su Sondaj, Sivas Zemin Etüt

Sivas İç Anadolu Sondaj ve Mühendislik; Su Sondaj ya da Zemin Etüt alanlarında detaylı analizlerin oluşturulması ve yüksek üretkenlik sağlamak üzerine kurulu olan mühendislik hizmetleri jeolojik ve jeofizik alanlarda çözümler sunmaktadır.

logo-mark-1

Sivas İç Anadolu Sondaj ve Mühendislik

Misyonumuz Vizyonumuz

 

MİSYONUMUZ: Sondaj ve Zemin Etüt projelerinde, Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin en çok tercih edilen işletmesi olmak.

VİZYONUMUZ: Sürdürülebilir üretkenlik ile eş zamanlı olarak son teknolojik ekipmanlarla müşteri ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretmek.

Uzman Ekip

Sektörde ve alanında uzman ekibimizle, projelerinizde en iyi hizmeti veriyoruz.

Endüstriyel Fikirler

Sektörde kazandığımız tecrübe ile taleplerinize uygun en doğru projeleri hazırlıyoruz.

Mühendislik Hizmetleri

Analizlerin oluşturulması ve yüksek üretkenlik sağlamak için Mühendislik Hizmetleri veriyoruz.

Modern Ekipmanlar

Modern teknoloji cihazlarımızla projelerinize kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.
Sivas Su Sondajı Hizmetler
Sivas Su Sondajı Hizmetler
Kurumsal Tecrübe

Yapımız itibariyle organizasyonumuz içerisinde kalıplaşmış çalışma esasları, işleyiş ve sürekli yenilenen kurum kültürümüz ile kurumsal hizmet veriyoruz. Kurumsal çalışma esaslarına göre şirketimizin genel vizyon ve misyonu şekillenmiştir. Sivas İç Anadolu Sondaj ve Mühendislik işletmesi olarak kurumsal tecrübemiz ile müşterilere profesyonel/kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Sektörel Deneyim

Uzun yıllar alanımızda yaptığımız çalışmalar ve projeler neticesinde kazanmış olduğumuz sektörel deneyimi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına en doğru şekilde ve çözüm odaklı olarak sunuyoruz.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinde projeyi doğru şekilde analiz ederek projenin en doğru ve kalıcı şekilde uygulamaya geçirilmesini sağlıyoruz. Projelerin çözüm odaklı oluşturulması İç Anadolu Sondaj ve Mühendislik Hizmetlerinin işidir.

Profesyonel Hizmet

Su Sondaj ve Zemin Etüt başta olmak üzere tüm projelerde sürdürülebilir, yenilikçi fikirler ile profesyonel uygulamaları oluşturuyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hayata geçiriyoruz. Alanımızda her zaman profesyoneliz.

Teknolojik Altyapı

Sürekli büyüyen yapımızla eş zamanlı olarak teknolojiye yatırım yapıyor ve son teknoloji modern ekipmanları şirketimize katarak müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve kalıcı şekilde çözümlüyoruz.

Su Sondaj ve Zemin Etüt projelerinizde Kurumsal Çözüm Ortağınız

Projeleriniz için bizden keşif isteyebilirsiniz.

logo-mark-1

Sivas Su Sondaj, Sivas Zemin Etüdü

7 Yıllık Tecrübe

100%

Su Sondaj

100%

Zemin Etüdü

100%

Mühendislik Hizmetleri

100%

Dalgıç Pompa Ekipmanları

100%

Yeraltı Suyu Arama ve Kullanma Projesi