HAVALI KÖPÜKLÜ SONDAJ
_

Havalı Köpüklü Sondaj *

Havalı köpüklü sondaj hizmetimiz çok sert yapıya sahip olan zeminlerde sondaj işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle zeminin kayaçlardan oluştuğu durumlarda istenen derinlikte ve çapta kuyu açma çalışmalarının yapılması için havalı köpüklü sondaj işlemi uygulanmalıdır. Bu uygulama sayesinde zemin açısından normal koşullarda işlem yapılması zor olan yüzeylerde bile sorunsuz işlem gerçekleştiriyoruz.

  • Havalı Sondaj
  • Köpüklü Sondaj
  • Kuyu Açma
  • Kuyu Temizleme
HAVALI KÖPÜKLÜ SONDAJ
_

Havalı Köpüklü Sondaj Uygulaması *

Sivas İç Anadolu Sondaj olarak sunduğumuz havalı köpüklü sondaj hizmeti en kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Günlük olarak ortalama 150 metre derinliğe ulaşmak mümkündür. Sondaj çalışması esnasında suyun miktarı da büyük ölçüde bilinmektedir. Bu sayede sunduğumuz hizmette gereksiz şekilde kuyu borulama ve çakıllama yapılmasının da önüne geçilir. Kuyuya sürekli olarak yüksek basınçlı hava ve özel sondaj köpüğü verilerek yapılan işlem aynı zamanda sulu kaçakların kapanmasını da önlemektedir.

 

İç Anadolu Sondaj olarak verdiğimiz hizmet ile kuyunun verimliliği artmakta ve sert zeminlerde bile önemli derinliklerde sondaj açılması mümkün olmaktadır. İşlem sırasında yüksek basınçta hava kullanıldığı için de kuyunun temizlenmesi mümkündür. Bu sayede pompanın da ömrü artmaktadır.

Mühendislik Hizmetleri, Sivas Su Sondaj Mühendislik Hizmetleri, Sivas Zemin Etüt Mühendislik Hizmetleri

Sivas İç Anadolu Sondaj Mühendislik

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

Sivas Su Sondaj, Sivas Zemin Etüt, Sivas Sondaj Mühendislik Hizmetleri

Sivas Havalı Köpüklü Sondaj
Sivas Havalı Köpüklü Sondaj
Sivas Su Sondaj, Sivas Su Sondajı, Sivas Havalı Köpüklü Sondaj, Kuyu Açma,