Sivas Su Sondajı Hizmetler Karotlu Maden Sondajı
KAROTLU MADEN SONDAJI
_

Karotlu Maden Sondajı *

Karotlu maden sondajı özel gereçler kullanılarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Döner sondaj işlemi olan bu yöntem kayaç ortamları için uygundur. Karotiyer tarafından kesilen ince kesimin dışarıya alınması ve karotiyerin soğutulmasının amaçlanmış olduğu yöntemde sadece su kullanıyoruz. Fakat yüksek miktarda su kaçağı oluşması halinde sıva oluşması için sondaj çamuru da uygulanmaktadır.

  • Karotlu Sondaj
  • Maden Sondajı
  • Kayaç Kesilmesi
  • Karotiyer
KAROTLU MADEN SONDAJI
_

Karotlu Maden Sondaj Uygulaması *

Sivas İç Anadolu Sondaj olarak sunduğumuz karotlu maden sondajı çeşitli aşamalar ile gerçekleşmektedir. Özel karot alıcısı ile gerçekleşen işlemde temel olarak kayaçların özel matkaplarla kesilmesi sağlanmaktadır.

 

Uzman ekibimiz tarafından sondaj çalışmasının yapılacağı arazide yapılan çalışmalar sonrasında belirlenmiş olan karot yöntemleri arazinin yapısına göre uygulanmaktadır. Kullanılacak olan karot yöntemi de suya karşı dayanıklılık, kayaçlı ortam, diğer zeminlere göre daha yumuşak zemin gibi özelliklere olarak belirlenmektedir.

 

Temel olarak üç adet tüplü karotiyer tipi vardır ve bunun yanında kablolu olarak kullanılan, derin sondaj işlemleri için kullanılan ekipmanlar da bulunur. İç Anadolu Sondaj olarak sunduğumuz karotlu maden sondajı ile kısa sürelerde, önemli derinliklerde en iyi sonuçları almak mümkündür.

Mühendislik Hizmetleri, Sivas Su Sondaj Mühendislik Hizmetleri, Sivas Zemin Etüt Mühendislik Hizmetleri

Sivas İç Anadolu Sondaj Mühendislik

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

Sivas Su Sondaj, Sivas Zemin Etüt, Sivas Sondaj Mühendislik Hizmetleri

Sivas Su Sondajı Hizmetler Karotlu Maden Sondajı
Sivas Su Sondajı Hizmetler Karotlu Maden Sondajı
Sivas Karotlu Maden Sondajı, Kayaç Kesilmesi, Sivas Zemin Etüt, Sivas Zemin Etüdü, Karotiyer, Sivas Karotlu Maden Sondaj