ZEMİN ETÜT
_

Zemin Etüt *

Zemin etüt çalışmasının amacı; zeminin projeye uygun hale getirilmesidir. Bu kapsamda Sivas İç Anadolu Sondaj olarak projelerinize uygun hale getirilmesi için zemin etüt çalışmalarını hazırlıyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmet Çevre ve Şehircilik Bakanlığı şartnamelerine uygun olarak yapılmaktadır. Belediye sınırları içerisinde kalan her türden binanın iskan belgesini alabilmesi için mutlaka zemin etüt raporunun bulunması gerekmektedir.

  • Zemin Etüt
  • Zemin Etüdü
  • Köy Zemin Etüdü
  • İmar Zemin Etüdü
ZEMİN ETÜDÜ
_

Zemin Etüdü Projelendirilmesi *

Zemin etüt çalışmalarını uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. İlk olarak iş programı hazırlanmaktadır. İnceleme alanında sonrasında ise jeolojik, jeofizik ve jeoteknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Sonrasında ise gelişmiş cihazlarımız ile sondaj programı uyguluyoruz. Böylece arazide zemin sondaj çalışması tamamlanmaktadır.

 

İç Anadolu Sondaj olarak projelerin yapım aşaması için çok önemli olan zemin etüdü yapımı için titiz ve özenli iş akışı sunmaktayız. Çalışma kapsamında dolgu kalınlığı, yeraltı su seviyesi, zemin profili gibi özellikler belirlenir. Ayrıca SPT deneyleri yapılmakta ve zeminden gerekli numuneler de alınmaktadır. Alınan numuneler incelenerek zemin hakkında yanılgı payı olmaksızın doğru sonuçlar tarafımızdan bildirilmektedir. Mühendislerimiz tarafından göz önünde tutulan veriler projeleriniz için uygun sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Mühendislik Hizmetleri, Sivas Su Sondaj Mühendislik Hizmetleri, Sivas Zemin Etüt Mühendislik Hizmetleri

Sivas İç Anadolu Sondaj Mühendislik

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

Sivas Su Sondaj, Sivas Zemin Etüt, Sivas Sondaj Mühendislik Hizmetleri

Sivas Zemin Etüt, Sivas Zemin Etüdü
zemin etüt, su zemin etüt, sivas zemin etüdü
Sivas Zemin Etüt, Sivas Zemin Etüdü